Baner

Suknie ślubne

Suknie wieczoroweUmów się na wizytę


* Proponowana data spotkania zostanie potwierdzona emailem, upewnij się, że adres mailowy został wpisany poprawnie

O nas

Firma Karolina została założona w 1997 roku, wtedy to w Krakowie został otwarty największy salon z sukniami ślubnymi. Początkowo kolekcja głównie opierała się na francuskiej marce Cymbeline, którą stworzyły trzy wyjątkowe siostry: Chantale, Monique oraz Evelyne. Głównie dzięki nim w Polsce dokonała się prawdziwa rewolucja w modzie ślubnej. Przyszłe Panny Młode oszalały na punkcie ich projektów a wiele polskich firm zaczęło wzorować się na tych wyjątkowych sukniach. Elegancja, romantyczne koronki, delikatne tkaniny i klasyczne, gładkie wzory przeważały wówczas w naszym salonie.

Z roku na rok firma Karolina rosła w siłę i wzbogacała się o kolejne wspaniałe kolekcje. Kolejny butik otworzyliśmy głównie z amerykańską kolekcją Justin Alexander, która to dodała błysku i elegancji. Pojawiły się falbany, obszerne szerokie drapowane spódnice, kolorowe wysadzane kamieniami paski oraz to co dziewczyny pokochały najbardziej - dopasowane suknie w stylu rybki.

W roku 2010 rozpoczęliśmy współpracę z marką Pronovias, trzecią największą zagraniczną marką w Polsce. Suknie tej hiszpańskiej firmy idealnie dopełniły ofertę naszych salonów. Dziesiątki lat pracy w branży ślubnej, mnóstwo szkoleń, wyjazdów zagranicznych, zdobywanie nowych doświadczeń nauczyło nas jak pomóc przyszłej Pannie Młodej znaleźć idealną suknię ślubną, jak dobrać dodatki by w dniu ślubu czuła się wyjątkowo i wyglądała zjawiskowo. Jednak nawet 25 lat doświadczenia nie pozwoli na zdobycie całej wiedzy, cały czas się rozwijamy i uczymy nowych rzeczy, wszystko po to żeby czuć się spełnionym patrząc na kolejną uśmiechniętą klientkę opuszczającą salon Karolina ze swoją wymarzoną suknią ślubną.

 

Kontakt z nami

Kontakt

Salon Carolina Novia
Kraków
Św. Filipa 2 wejście od ul. Długiej
+48 12 632 57 36
carolina.suknie@gmail.com

FHU Karolina sc
ul.Św. Filipa 2
31-150 Kraków
Nr konta: 64 1240 4722 1111 0010 5924 4443