justin Alexander logo
test
Atelier Pronovias
Justin Alexander Signature
Enzoani logo
logo
Cymbeline logo

Moda ślubna 2017/ 2018

Prezentujemy aktualne kolekcje 2017/ 2018, pochodzące od najbardziej cenionych producentów polskich i zagranicznych, w tym Pronovias, Justin Alexander, Alma Novia, czy Yolan Cris. W naszej ofercie znajdują się ostatnie trendy mody, obejmujące najpiękniejsze suknie ślubne boho i retro, tradycyjne i klasyczne, jak też nowoczesne i odważne. Pozwala nam to zaproponować idealną kreację dla każdej Panny Młodej, zgodną z jej oczekiwaniami, stylem i charakterem.

Wśród naszych propozycji znajdują się zarówno koronkowe suknie ślubne, jak i modele z tkanin gładkich: mikado, satyny, tiulu czy muślinu. Proponujemy cały przekrój fasonów, od sukni ślubnych reto i boho, poprzez wersje klasyczne, empire i literę A, po princessę i syrenę, dzięki czemu Panna Młoda może wybrać typ najbardziej pasujący do jej figury i osobowości. Każda prezentowana kreacja jest wyjątkowa, wykonana z najwyższej jakości materiałów z dużą dbałością o szczegóły.

W tym sezonie szczególnie modne są suknie z ażurowymi, koronkowymi plecami, suknie z szerokimi spódnicami z kontrafałdami oraz suknie w odcieniach beżu, pudrowego różu czy szarościach. Nawiązują do mody retro i eklektycznego stylu boho.