justin Alexander logo
Justin Alexander
Pronovias
Atelier Pronovias
Atelier Pronovias
Justin Alexander Signature
Justin Alexander Signature
6523
La Sposa
Sincerity
Sweetheart
White One
Yolan Cris
Martina Liana
Herms
Enzoani logo
Enzoani
logo
Nicole
Cymbeline logo
Cymbeline
Annais

Moda ślubna 2017/ 2018

Prezentujemy aktualne kolekcje 2017/ 2018, pochodzące od najbardziej cenionych producentów polskich i zagranicznych, w tym Pronovias, Justin Alexander, Alma Novia, czy Yolan Cris. W naszej ofercie znajdują się ostatnie trendy mody, obejmujące najpiękniejsze suknie ślubne boho i retro, tradycyjne i klasyczne, jak też nowoczesne i odważne. Pozwala nam to zaproponować idealną kreację dla każdej Panny Młodej, zgodną z jej oczekiwaniami, stylem i charakterem.

Wśród naszych propozycji znajdują się zarówno koronkowe suknie ślubne, jak i modele z tkanin gładkich: mikado, satyny, tiulu czy muślinu. Proponujemy cały przekrój fasonów, od sukni ślubnych reto i boho, poprzez wersje klasyczne, empire i literę A, po princessę i syrenę, dzięki czemu Panna Młoda może wybrać typ najbardziej pasujący do jej figury i osobowości. Każda prezentowana kreacja jest wyjątkowa, wykonana z najwyższej jakości materiałów z dużą dbałością o szczegóły.

W tym sezonie szczególnie modne są suknie z ażurowymi, koronkowymi plecami, suknie z szerokimi spódnicami z kontrafałdami oraz suknie w odcieniach beżu, pudrowego różu czy szarościach. Nawiązują do mody retro i eklektycznego stylu boho.