justin Alexander logo
Justin Alexander
Pronovias plakat
Atelier Pronovias
Atelier Pronovias plakat
Justin Alexander Signature
Justin Alexander Signature
Lillian West plakat
La Sposa plakat
Sincerity plakat
Sweetheart plakat
White One plakat
Martina Liana plakat
Herms plakat
logo
Nicole Spose plakat
Dominiss plakat
Annais plakat
Mystic plakat

Moda ślubna 2019

Prezentujemy aktualne kolekcje 2019, pochodzące od najbardziej cenionych producentów polskich i zagranicznych, w tym Pronovias, Justin Alexander, Nicole, czy Herm's. W naszej ofercie znajdują się ostatnie trendy mody, obejmujące najpiękniejsze suknie ślubne boho i retro, tradycyjne i klasyczne, jak też nowoczesne i odważne. Pozwala nam to zaproponować idealną kreację dla każdej Panny Młodej, zgodną z jej oczekiwaniami, stylem i charakterem.

Wśród naszych propozycji znajdują się zarówno koronkowe suknie ślubne, jak i modele z tkanin gładkich: mikado, satyny, tiulu czy muślinu. Proponujemy cały przekrój fasonów, od sukni ślubnych reto i boho, poprzez wersje klasyczne, empire i literę A, po princessę i syrenę, dzięki czemu Panna Młoda może wybrać typ najbardziej pasujący do jej figury i osobowości. Każda prezentowana kreacja jest wyjątkowa, wykonana z najwyższej jakości materiałów z dużą dbałością o szczegóły.

W tym sezonie szczególnie modne są suknie z ażurowymi, koronkowymi plecami, suknie z szerokimi spódnicami z kontrafałdami oraz suknie w odcieniach beżu, pudrowego różu czy szarościach. Nawiązują do mody retro i eklektycznego stylu boho.